كرونا را شكست مي دهيم
خرید جزیره، راهی برای فرار از کرونا در آلمان!
یک شرکت در هامبورگ آلمان با هدف در امان ماندن از ویروس کرونا، جزایر خصوصی را امن‌ترین جای جهان در شرایط کنونی توصیف کرده است و فروش آن در مناطق مختلف جهان را تبلیغ می‌کند.

(0) نظر
برچسب ها :
خدمت‌رسانی پرستار حتی با دست شکسته‌
این خانم، پرستار بخش اورژانس بیمارستان بقیه الله است که حتی با دست شکسته‌ در حال خدمت‌رسانی است
پرستارهایمان را در هیچ کجای دنیا نمی‌توان پیدا کرد


(0) نظر
برچسب ها :
هنرمندان تئاتر ماسک تولید می‌کنند
روی صندلی‌های تماشاگران سوت وکور است، اما روی صحنه تئاتر غوغایی‌ بپا کرده‌اند. می‌گویند دارند بهترین نقش زندگی‌شان را بازی می‌کنند. اینجا تالار حافظ است. هنرمندان تئاتر دارند ماسک تولید می‌کنند. مساجد و هیئت‌ها در دوران کرونا تعطیل نشدند، حالا اضافه کنید که چراغ تئاتر هم روشن است


(0) نظر
برچسب ها :
مصاحبه کمیساریای عالی سازمان ملل با یک پرستار مهاجر عراقی در ایران
یک پرستار مهاجر عراقی به صورت شبانه روز در بیمارستان طالقانی در حال خدمت رسانی است و کمیساریای عالی سازمان ملل باهاش مصاحبه ای انجام داده و جالب‌ترین قسمتش اینه که می گه ایران از روز اول اعلام کرده تمام امکانات و درمان برای مهاجران مانند ایرانیان اعمال شود


(0) نظر
برچسب ها :
آیا ماسک پارچه‌ای در کاهش انتشار کووید_۱۹ موثر است؟
طبق توصیه‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، ماسک پارچه‌ای برای استفاده در مکان‌های عمومی که حفظ فاصله اجتماعی مناسب سخت است مانند فروشگاه‌ها و جهت پیشگیری از انتشار ویروس توسط افرادی که ممکن است ویروس را داشته باشند و از این موضوع مطلع نباشند، مناسب است.

ماسک های N۹۵ و N۹۹ فقط مخصوص افرادی است که با بیمار مبتلا به کرونا مواجه هستند، مثل پزشکان، پرستاران و افرادی که در حالت قرنطینه در منزل از این بیماران نگهداری می‌کنند.

افراد در شرایط عادی صرفا باید از ماسک‌های معمولی استفاده کنند، زیرا این ماسک‌ها امکان انتقال ترشحات از طریق دهان و بینی را خواهد گرفت.
(0) نظر
برچسب ها :
X